Dámska kolekcia

Kompletnú ponuku nájdete v našom butiku Linnéa na Ul. Š. Moysesa 69 v Žiari nad Hronom.

Emily & Noah je nemecká značka založená spoločnosťou Meier Lederwaren v roku 1921. Od svojho začiatku si stoja za tradíciou, kvalitou a vlastným dizajnérskym jazykom.

Emily & Noah prináša závan čerstvého vzduchu a spája tradície s módou, trendmi a mladým životným štýlom. Špecializujú sa na vysokokvalitné tašky z jemných syntetických

materiálov, ktoré je možné spracovať rôznymi spôsobmi a zároveň predstavujú alternatívu k zvieracej koži.

Značka Emily & Noah slepo nesleduje módne trendy, ale svojim spôsobom ich pretvára do rozmanitých modelov. Pokrývajú puristický a klasický štýl s jasnými líniami a s patchworkovým dizajnom, nitmi a odleskami. Sú to ležérne vrecovité tašky, veľké nákupné tašky a tašky cez rameno, jemné listové kabelky a štýlové batohy, ktoré upútajú svojim charakteristickým dizajnom, robustnosťou a nadčasovosťou.

Tašky, kabelky a batohy od nemeckej značky Suri Frey sú vyrobené z kvalitnej jemnej syntetickej kože, plátna alebo textilu. Vytvorili skutočnú alternatívu pravej koži. Ich výrobky kvalitou, vzhľadom, a aj na pocit pripomínajú pravú kožu.

Suri Frey vytvára harmonickú kombináciu klasiky, ktorá nikdy nevyjde z módy, a odvážnych módnych trendov, ktoré vytvárajú nové akcenty a dodávajú vášmu vzhľadu novú perspektívu. Dizajnu a vysokej kvalite svojich výrobkov prikladajú veľký význam.

 

People for Ethical Treatment of Animals - skrátene PETA, neustále spolupracuje s mnohými spoločnosťami v módnom priemysle, aby priniesli na trh a do obchodov výrobky priateľské k zvieratám. Vďaka logu „PETA-Approved Vegan“ budú spotrebitelia v budúcnosti schopní na prvý pohľad identifikovať všetky výrobky bez živočíšnych pôvodu.

Tašky, batohy a kabelky od značiek Emily & Noah a Suri Frey sú od júna 2021 certifikované spoločnosťou PETA.


Kontakt

Adresa predajne

Š. Moysesa 69

Žiar nad Hronom

965 01

E-mail
Telefón ( Po - Pia 9:00 - 17:00 )

Spojte sa s nami