Dámska kolekcia

Kompletnú ponuku nájdete v našom butiku Linnéa na Ul. Š. Moysesa 69 v Žiari nad Hronom.

FRANSA je módna značka založená v roku 1968 v Dánsku s cieľom priniesť módu pre súčasnú ženu.

FRANSA je značka pre ženské a dobre oblečené ženy, ktoré kladú dôraz na súčasné trendy a vysokú kvalitu. Ročne vychádza šesť kolekcii, ktoré pokrývajú všetky potreby od šiat so ženskými strihmi pre zvláštne príležitosti, oblečenie vhodné pre prácu v kancelárii, základné kúsky oblečenia, až po módne oblečenie pre každú ženu, ktorá sa zaujíma o súčasné trendy, farby a štýly. A to všetko je dostupné za prijateľné ceny.

B.Young je módna značka založená v roku 1991 vo Vejle v Dánsku. Od založenia ponúkajú módne oblečenie pre ženy po celom svete. Zameriavajú sa na dizajn inšpirovaný súčasnou módou a kvalitu za prijateľnú cenu.

B.Young má vášeň pre módu. Kvalita - podstata - značky vychádza zo zamerania na detaily v každej kolekcii. Prezentujú šesť kolekcii ročne inšpirované aktuálnymi trendmi každej sezóny.

Žena, ktorá nosí B.Young má stále čo robiť. Kombinuje svoj každodenný rodinný život s prácou a stretnutiami s priateľmi. Je si vedomá svojho vzhľadu a nosí trendy veci, ktoré sú pohodlné a kvalitné. Kolekcie jej dávajú možnosť kombinovať ženské a cool kúsky. Rada sa necháva inšpirovať a zdieľa svoj život na sociálnych sieťach.

 
 

The Jogg Concept  je nová módna značka venovaná ženám s aktívnym životným štýlom. Značka sa svojím pozitívnym a farebným prejavom priamo trafila do ducha doby.

The Jogg Concept dokonale spája oblečenie na každý deň a na šport. Je zameraná na dynamickú ženu, ktorá miluje prirodzenosť, jednoduchosť a radosť.

 

Kontakt

Adresa predajne

Š. Moysesa 69

Žiar nad Hronom

965 01

E-mail
Telefón ( Po - Pia 9:00 - 17:00 )

Spojte sa s nami